Главная страница » Магазин » 8041735695 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 120 9GA1212G40011 12V DC 0.61A 120X25 3pin Hirschmann
8041735695 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 120 9GA1212G40011 12V DC 0.61A 120X25 3pin Hirschmann
5540,00 ₽
Артикул:
8041735695
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 120mm L x 120mm H Ball 113.1 CFM (3.17mВі/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 280 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 120-> |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 54.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | Varies Based on Temperature |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-120mm L x 120mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.617 lb(280.00 g) |
| Width | 25.40mm |
| Current Rating (Amps) | 0.610A |
| Static Pressure | 1.044 in H2O(260.0 Pa) |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
