Главная страница » Магазин » 8044728264 Вентилятор Sunon MF35101V1-1000U-A99 12V 0.72W 35×10 2pin Hirschmann
8044728264 Вентилятор Sunon MF35101V1-1000U-A99 12V 0.72W 35×10 2pin Hirschmann
1840,00 ₽
Артикул:
8044728264
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Sunon DR MagLev series DC fans utilise MagLev technology to produce a fan with superior performance, low noise and long life.
| Вес, г | 10 |
| Air Flow | 12.2m³/h |
| Noise Level | 28dB |
| Series | MF |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Features | Auto Restart |
| Airflow | 7.2 CFM(0.2 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Noise | 28 dBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 720 mW |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Width | 35mm |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Power consumption | 720mW |
| speed | 10000 RPM |
| Bearing Type | Vapo |
| Pressure Type | 0.22 in H2O |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.2 |
| Шум, дБA | 28 |
| Tradename | MagLev |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 60mA |
| Fan Speed | 10000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Voltage Output |
| Termination Type | Lead Wire |
| Selling Alternatives | MC35101V1-000U-A99 |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
