Главная страница » Магазин » 8049670610 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 40 9GA0405P6H001 12V 0.35A 40X20 4pin Hirschmann
8049670610 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 40 9GA0405P6H001 12V 0.35A 40X20 4pin Hirschmann
4190,00 ₽
Артикул:
8049670610
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
Use this axial fan from Sanyo Denki to efficiently ventilate and reduce heat in your system. It has a 100% PWM duty cycle, which means it will operate at its highest output on a continuous basis for use in areas that need constant cooling.
| Вес, г | 35 |
| Air Flow | 19.9m³/h |
| Noise Level | 40dB(A) |
| Series | 9GA Type |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| Factory Pack Quantity | 70 |
| ECCN | 4A994 |
| HTSUS | 8414596590 |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 11.7 CFM(0.33 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Noise | 40 dBA |
| Operating Supply Voltage | 5 VDC |
| Power Rating | 1.75 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Width | 40mm |
| Housing Material | Plastic |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 70 |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 1.75W |
| speed | 12400 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 19 mmAq |
| Tradename | San Ace 40 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 350mA |
| Fan Speed | 12400rpm |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
