Главная страница » Магазин » 8049705603 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 92W 9WL0948P1F601 48V DC 0.24A 92X38 4pin Hirschmann
8049705603 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 92W 9WL0948P1F601 48V DC 0.24A 92X38 4pin Hirschmann
7830,00 ₽
Артикул:
8049705603
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 102.4 CFM (2.87mВі/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 300 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 92W-> |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 55.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 100000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 0.661 lb(299.82 g) |
| Width | 38.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.240A |
| Ingress Protection | IP68-Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | 1.05 in H2O(261.5 Pa) |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 40.8 ~ 52.8VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
