Вы отложили «8033872508 11938KA-24M-EA-00, Fan Tubeaxial 24VDC Square — 119mm L x 119mm H Ball 113.0 CFM (3.16m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann» в свою корзину. Просмотр корзины
Главная страница » Магазин » 8003930029 Вентиляторы DC 624HH Hirschmann
8003930029 Вентиляторы DC 624HH Hirschmann
4110,00 ₽
Артикул:
8003930029
Категории: DC (постоянный ток), Постоянный ток
Описание
DC Fan Axial Ball Bearing — 24V — 18V to 28V — 33CFM — 43dB — 60 X 60 X 25.4mm — 8200RPM. Вентилятор, Габарит 60X25, Напряжение 24VDC, Подшипник BALL, Скорость вращения 8200RPM, Уровень шума 43DB
| Вес, г | 84 |
| Потребляемая мощность, Вт | 3.6 |
| Air Flow | 56m3/h |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 43 dB |
| Series | 620 |
| Special Features | None |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fan |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 3.6 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wire |
| Width | 60mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 33 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 3.6 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 43 db |
| speed | 8200 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 56 m³/h |
| AC or DC Operation | DC |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 70 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -20 |
| Protection | Locking|Polarity |
| Shape | Square |
| Size (Metric) (mm) | 60 X 60 X 25.4 |
| Operating Input Voltage Range (V) | 18 to 28 |
| Product Length | 60 mm |
| Lead Finish | Tin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|