Главная страница » Магазин » 8005947162 ASB0305MA-CA8Z, Fan Tubeaxial 5VDC Square – 30mm L x 30mm H Sleeve 3.4 CFM (0.095m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
8005947162 ASB0305MA-CA8Z, Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Sleeve 3.4 CFM (0.095m³/min) 3 Wire Leads Hirschmann
1750,00 ₽
Артикул:
8005947162
Категории: DC (постоянный ток), Вентиляторы постоянный ток, Постоянный ток
Описание
Fan Tubeaxial 5VDC Square — 30mm L x 30mm H Sleeve 3.4 CFM (0.095m³/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 7 |
| Air Flow | 3.4 CFM(0.095m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Размеры рамы,мм | 30×30 |
| Рабочее напряжение,В | 5 |
| Питание | 3pin |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 23.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, UR, VDE |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Width | 10.00mm |
| Static Pressure | 0.17 in H2O(42.3 Pa) |
| Bearing Type | Sleeve |
| Power (Watts) | 550 mW |
| RPM | 9000 RPM |
| Voltage — Rated | 5VDC |
| Rad Hardened | No |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
